Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716907

SUSHI-KOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Otsime oma kollektiivi Sushi kokka ja Abikokka.

  • KOKA tööks on maitsva ja tervisliku toidu valmistamine, väljastamine.

    Töö asukoht Noblessneri kvartalis.

Ootused kandidaadile

Sul on erialane haridus ja/või eelnevad töökogemused antud valdkonnas
Sul on eelnev töökogemus peakokana/kokana
Sa oled vastutustundlik, aus, täpne
Sul on hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
Pead lugu korrast, puhtusest ja oled kohusetundlik
Lisaks sellele pead olema kõrge pingetaluvusega, loov ja efektiivne oma tegemistes
Vajalik eesti keel, vähemalt kesktasemel, boonuseks muud keelteoskus

    KOKK:

  • erialast haridust ja/või eelnevat töökogemust vähemalt 2 aasta
  • tugevaid baasteadmisi kokanduse tehnoloogiatest ja toorainetest
  • ambitsioonikust ja kiiret õppimisvõimet ning soovi areneda antud ametialal

  • Konkurentsivõimelist ametlikku töötasu ja lisatasusid vastavalt müügitulemustele
  • Paindlikku tööaega vastavalt tööajagraafikutele
  • Sõbralikku ja mahedat meeskonda

Tööpakkumise number
#716907
SUSHI-KOKK