Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #713521
Veebipõhine värbamine
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

Soome keele tõlkija

CVKeskus.ee klient
Kodukontor
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Soomekeelsete tootekirjelduste ja tekstide tõlkimine Memsource tõlkeprogrammis.

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane eesti ja soome keele oskus (kandidaadil peavad olema suurepärased teadmised, arusaamine ja kirjutamise oskus nii eesti kui soome keeles);

  • Täpsus, vastutustunne, algatusvõime;

  • Head arvutiteadmised;

  • Eeliseks on õpingud filoloogia alal, kogemused tõlkevaldkonnas.

  • Paindlikku töögraafikut, kodukontoris töötamise võimalust;

  • Motiveerivat palka, mis sõltub teie pingutusest ja tulemusest: 0,015 eur/sõna bruto;

  • Põnevat ja dünaamilist tööd kiiresti kasvavas ja stabiilses ettevõttes.

Tööpakkumise number
#713521

Info

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem