AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Seve Ehituse AS

Laki põik 2, Tallinn
http://www.seve.ee

Tööpakkuja tutvustus

Seve Ehituse AS on 1995. Aastal loodud puitsõrestik majade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, mis kuulub 100% Eesti kapitalile. Meie põhitegevusalaks on monteeritavate puitelementmajade,
suvilate ja abihoonete arhitektuurne ja insenertehniline projekteerimine, tootmine ning paigaldamine. Lisaks eeltoodule tegeleb Seve Ehituse AS ka ogaplaat fermide projekteerimise ning tootmisega.

Seve Ehituse AS süda, majatehas, asub Harjumaal Lehetu külas, kus valmivad nii Eesti kui eksportturgude klientidele toodetavad majad. Ettevõtte müügikontor, insenertehniline osakond ning juhatus asuvad Tallinnas, Laki põik 2. Seve Ehituse AS-i koduturgudeks on Eesti, Norra, Island, Fääri saared ja Gröönimaa. Pea 95% meie ettevõtte toodangust läheb ekspordiks, kus meie suurimaks müügiartikliks on eritellimuse järgi toodetud kõrgema keskklassi ja luksusklassi eramud. Skandinaavia turul oleme tuntud kui ettevõte, kes valmistab tooteid nõudlikule, kõrget kvaliteeti ning innovaatilisi insenertehnilisi lahendusi hindavale kliendile. Seve Ehituse AS on välja töötanud uue toote sisenemiseks Gröönimaa turule.
Vastavalt uutele energiamärgistuse reeglitele pakub Seve Ehituse AS oma klientidele Eestis 0, A ja B energia klassifikatsiooniga maju.

Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja meie kollektiivis töötab ka erivajadustega inimesi.
Väärtustame oma töötajaid, pakkudes neile väga head ja kaasaegset töökeskkonda ning enesetäiendamise võimalusi. Töötajad osalevad jätkuvalt erinevatel täienduskoolitustel, eelkõige erialasel täiendõppel. Seve Ehituse AS-is on põhikohaga tööl 75 töötajat.

Ettevõttest

Vaatamised
25 647
Töötajate arv
26
Asukoht
Tallinn

Asukoht

Seve Ehituse AS tööpakkumised

VIP 2
nädal tagasi
PUITELEMENTMAJADE INSENER-KONSTRUKTOR Seve Tehased OÜ
1300 - 2500 €/kuus
2
nädal tagasi
PUITELEMENTMAJADE INSENER-KONSTRUKTOR Seve Tehased OÜ • Tallinn
1300 - 2500 €/kuus
Tallinn