Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631486
Kaugtöö võimalus

SEO spetsialist/konsultant

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Analüüsida e-poodide SEOd, teha ettepanekuid SEO parandamiseks ning analüüsiraportite koostamine. Klientidega suhtlemine ja nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Erinevate SEO tööriistade tundmine, eelnev kogemus SEO analüütikuna, algatusvõime ja tähelepanelikkus. Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast tööd erinevate klientidega.
- Meeldiv seltskond ja kontor
- Ühisüritused kogu meeskonnaga
- Palju kohvi

Tööpakkumise number
#631486

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

Tegeleme e-poodide loomisega aastast 2009. Oleme tehnilise suunitlusega e-kaubanduse lahendustele suunatud agentuur. Põhiosa meie klientidele valmistatud lahendustest on erilahendused standardplatvormidel, mis on liidestatud lao- ja kassatarkvaraga.

Vaata rohkem