Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #648581
Veebipõhine värbamine

Sekretär - raamatupidaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on kõikide ettevõtte dokumentide haldamine ning ettevalmistus pearaamatupidajale. Sisestad ostuarveid, teostad ülekandeid, koostad müügiarveid, jälgid laekumisi ning teed palgaarvestust. Oluliseks osaks Sinu tööst on suhtlemine klientidega ja nende abistamine kahjukäsitluse dokumentide vormistamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame

  • varasemat töökogemust sarnasel ametikohal
  • teadmisi Excelist ning täpsust ja korrektsust dokumentidega töötamisel
  • palgaarvestuse ja raamatupidamise algtõdede tundmist
  • heal tasemel eesti ja vene keele valdamist, kasuks tuleb inglise keele oskus
  • b-kategooria juhilubade olemasolu ja sõidukogemust
  • positiivset meelt ja head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume Sulle

  • stabiilset, huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • väljaõpet ja toetavat meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • põhipalgale lisaks ettevõttesiseseid boonuseid

Tööpakkumise number
#648581

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2020
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2020

CV Keskuse kliendiks on 1994. aastal asutatud Ammeco Auto Oü, kelle põhitegevuseks on
olnud algusest peale autode keretööd ja värvimine. Tegutsemisaastate jooksul on värvitud
väga erinevaid autosid –UAZ’ist Rolls Royce’ini. Peamisteks klientideks on mitmed
autoesindused, kindlustusfirmad ja ka eraisikud.

Vaata rohkem