AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Saku Maja AS

Juubelitammede tee 6, Saku, Harjumaa
http://www.sakumaja.ee

Tööpakkuja tutvustus

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive on ligi 40 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.

Ettevõttest

Vaatamised
20 521
Töötajate arv
30
Asukoht
Harjumaa

Asukoht

Saku Maja AS tööpakkumised

VIP 1
nädal tagasi
VEEMAJANDUSE LUKKSEPP Saku Maja AS
1
nädal tagasi
VEEMAJANDUSE LUKKSEPP Saku Maja AS • Harjumaa
Saku