Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322027

Rongi vedurijuht

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vedurijuht põhilisteks tööülesanneteks on rongi juhtimine vastavalt marsruudile, sõidugraafikule ja tehnilistele tingimustele. Tööaeg on vastavalt tööajakavale,
ka õhtusel ja öisel ajal ning pühadel. Töötaja teeb tööd, alludes ajutiselt kolmanda isiku ehk kasutajaettevõtja (renditöö) juhtimisele ja kontrollile.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus, kehtiva vedurijuhiloa (diiselrongi vedurijuht B-liik) olemasolu
- kasuks tuleb tehniline eriharidus
- hea eesti keele oskus (A2 taseme tunnistus)
- kasuks tuleb võõrkeele oskus (vene, inglise, soome, poola keel)
- töötahe, täpsus ja kohusetundlikkus
- koostöövalmidus, soov töötada meeskonnas
- hea tervis
- valmisolek välislähetusteks
- aktsepteerima tööandjana kasutajaettevõtjat

Ettevõte pakub

- pakume väljaõpet ja erialast koolitust
- kaasaegsed töövahendid
- töötasu vahemikus alates 1350 - 1750 (bruto)
- personaalseid soodustusi
- tööd Eestis ja välismaal
- paindlikke võimalusi ja abi uue töö leidmisel

Tööpakkumise number
#322027

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1350 - 1750 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
bruto

Personalijaam on Eesti ettevõte. Personalijaam on spetsialiseerunud ja vahendab väljaõppinud tööjõudu transpordi, reisijateveo ja logistika ettevõtetele. Meie peamiseks eesmärgiks on tagada töö parem kättesaadavus ning paremad töötingimused kõigile Personalijaamaga liitunud töötajatele nii Eestis kui välismaal.

Töötamine Personalijaamas tähendab seda, et töötajale tagatakse töö usaldusväärses, töötajaid hindavas ettevõttes. Seisame hea selle eest, et Personalijaama töötaja ja töötajat rentiva ettevõtte vaheline koostöö sujuks ja kokkulepetest peetakse kinni!

Personalijaama juhtivtöötajad tunnevad renditöö valdkonda ja omavad kogemusi töötajate rentimisel 2004 aastast alates.

Vaata rohkem