2023-08-23 14:48:55

Restoran PÄRIS ootab ühinema SAALIJUHIL

Töö kirjeldus

PÄRIS restoran ootab ühinema kirglikul ja säraval saalijuhil, et pakkuda üheskoos päris toitu, luua päris emotsioone, päriselt imelise teenindusega!

Meile on oluline tahe ja kirg teha ning pakkuda head teenindust, varasem kogemus on boonuseks!

Otsime VAHETUSEVANEMAT TASE KAKS ehk meiekeeli vähemalt paariaastase kogemusega, edasijõudnud teenindaja, kes meie majas vastutab saali ja teeninduse eest ning lisaks saalis lendlemisele tegeleb ka kontoritööga. Level kaks ehk edasijõudnute tase hõlmab teenindajate suunamist ja juhtimist, tegelemist kauba ja nende inventuuriga, Compucash front-back office kogemust ning muidugi kõige parema kraami maitsmist.

Meie uus VAHETUSEVANEM peab omama varasemat kogemust teenindussektoris ning olema kirglik ja sooviga panustada veel parema, mõnusama ja ägedama PÄRISe loomisel.

Ootused kandidaadile

- oled särav, positiivne, kiire, professionaalne;

- oled kohusetundlik, aus ja korrektne;

- soovid olla hästitoimiva ja kokku hoidva meeskonna osa;

- tunned huvi restorani toidu- ja joogimaailma vastu;

- oskad suhtlustasandil eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

– sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda;

– motiveerivat töötasu;

- lisatasu teenimise võimalusi;

- täiendõppe ja koolituste võimalusi;

- meeskonnasündmusi;

- ettevõttesiseseid arenguvõimalusi;

- olla osa ühe Eesti tunnustatuma peakoka Vladislav Djatsuk restorani arengust ja kooskasvamisest.