Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718340

Protsessiinsener

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • järjepidev tootmise efektiivsuse tõstmise protsesside juurutamine

  • parendusettepanekud ja nende välja töötamine

  • personali koolitamine ja kaasamine muudatuste sisseviimisesse kasutades Lean meetodeid

Ootused kandidaadile

  • oled tööstusinseneri haridusega

  • räägid väga head inglise ja head eesti keelt, vene keele oskus on väga suureks plussiks

  • oled orienteeritud tootmisprotsessidele ja uutele tehnoloogiatele

  • huvitud parendustegevuste järjepidevast sisseviimisest

  • oled ka praktikas kokku puutunud Kaizeni jm. Lean meetoditega

  • oled lahendustele orienteeritud ja omad võimekust organiseerida vajalikke tegevusi

  • stabiilset ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • toetavat meeskonda
  • tugi sisseelamisel
  • võimalust areneda ja omandada uusi teadmisi
  • sporditoetust, haiguspäevade hüvitamist
  • eneseteostust ja vabadust ideid realiseerida, ehk kogeda tunnet, et oled midagi ära teinud.

Soovid seda väljakutset vastu võtta? Kandideeri läbi CV Keskuse või saada oma CV e-mailile.

Tekkis küsimusi? Võta ühendust telefoni 52 13846 teel. Sulle vastab CVKeskus.ee värbamisosakonna juht Kristel Kleinot.

Tööpakkumise number
#718340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

CV Keskuse klient Coats Eesti AS on osa 250-aastase ajalooga rahvusvahelisest Coats kontsernist, mis on üks maailma juhtivaid tekstiilitööstusettevõtteid. Coatsi eesmärgiks on jätkusuutlikkus, globaalse vastutuse kandmine ja klientidele väärtust lisavate kvaliteetsete toodete pakkumine. Coats Eesti AS tootmine ja kontor asuvad Viimsis ning annavad tööd ligikaudu 90 inimesele. Vaata lähemalt: www.coats.com

Vaata rohkem