Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733648

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • projektide juhtimine vastavalt kinnitatud eelarvele ja tähtaegadele

  • projektimeeskonna juhtimine

  • hangetel osalemine ja pakkumiste koostamine, eelarvestamine.

  • töövõtulepingute ettevalmistamine ja tööde korraldamine vastavalt lepingule

  • materjalide tellimine ja kvaliteedi kontroll.

  • projekti riskide hindamine ja- maandamine

  • ehitustegevuse igapäevane planeerimine, organiseerimine ja ressursside juhtimine ehitusobjektidel

  • tööde kvaliteedi ning vastavuse tagamine ehitusnormidele ja projektdokumentatsioonile

  • teostusdokumentatsiooni koostamine ja säilitamine

  • projektikoosolekute korraldamine ja osalemine.

  • igapäevane suhtlemine kliendi ja koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

  • oled huvitatud ja soovid ennast teostada rööbasteede ehituse valdkonnas

  • oled omandanud või omandamas ehitusalast või tehnilist kõrgharidust

  • oled positiivse ellusuhtumisega, valmis õppima ja arenema

  • väärtustad töö kvaliteeti ja meeskonnatööd ning oled orienteeritud tulemustele

  • saad hakkama eesti, vene ja inglise keeles

  • omad eelnevat töökogemust rööbasteede ehitusel ja raudteega seotud kutsetunnistusi

  • oskad lugeda projekte ja kasutada mõõtevahendeid

Ettevõte pakub

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • võimalust töötada oma ala parimate spetsialistidega

  • väärilist sissetulekut vastavalt Sinu panusele

  • võimalust anda oma panus taristu projektidele Baltiriikides ja Põhjamaades

  • võimalust olla kaasaegse ja innovatiivse peresõbraliku ettevõtte liige

  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#733648

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
29. september 2021

LEONHARD WEISS OÜ on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem