PROJEKTEERIMISOSAKONNA JUHT
Tööpakkumise number #834266

9
Lightmaker OÜ
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 13 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Lightmaker OÜ ootab Sind,

Oleme loomas uut ametikohta projekteerimisosakonna juhile, kelle kohustuste hulka hakkab kuuluma väikese meeskonna eestvedamine, tööprotsesside arendamine ja tulemuste eest vastutamine. Sealhulgas tegeled juhtimise kõrvalt ka ise projekteerimise ja eelarvestamisega (tehniliste jooniste koostamine ja mahtude arvutamine).

Ootused kandidaadile

  • tehnilise valdkonna haridus ja töökogemus (soovituslikult ehitus- või tootmissektoris)
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • baasteadmised mehaanikast, konstruktsioonidest või ehitistest (tuleb kasuks)
  • heal tasemel eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • soovituslikult mõne projekteerimistarkvara tundmine (Lightmakeri meeskond kasutab programme Fusion360 ja CorelDRAW)

Meie juhtimisstiil põhineb usaldusel ning töötajatele antakse oma töös palju vabadust! Ootame, et oled hea enesedistsipliiniga ning omad head ajaplaneerimise oskust, et olla eeskujuks ja toeks oma tulevasele tiimile!

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes, konkurentsivõimelist töötasu, eneseteostusvõimalust nooruslikus ja ägedas kollektiivis ning ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega.

Töökoht asub Tänassilma Tehnopargis, aadressil Valdmäe Põik 6.
Töö toimub esmaspäevast reedeni 9:00-17:00.

Tundsid ennast ära? Kandideeri läbi CVKeskus.ee portaali!
Lisainfo: 5058184 või e-posti aadressil janar(at)cvkeskus.ee
CVKeskus.ee värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#834266

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
PROJEKTEERIMISOSAKONNA JUHT PROJEKTEERIMISOSAKONNA JUHT

CVKeskus.ee klient Lightmaker OÜ on valgusreklaame tootev ettevõte, mis alustas oma tegevusega 2015. aasta alguses. Tänaseks on ettevõte kasvanud oma kollektiiviga ligi 30-liikmeliseks ning suur osa toodangust on suunatud välisturule.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
päev tagasi
Osaline kaugtöö võimalus JUHTIV EELARVESTAJA EFC Norge AS
UUS
päev tagasi
JUHTIV EELARVESTAJA EFC Norge AS • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTOR Manpower OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTOR Manpower OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PROJEKTEERIJA, PROJEKTEERIMISTEENUSE TIIMI ETS NORD AS
6 p. tagasi
PROJEKTEERIJA, PROJEKTEERIMISTEENUSE TIIMI ETS NORD AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
PROJEKTIJUHT KLIMATEK OÜ
6 p. tagasi
PROJEKTIJUHT KLIMATEK OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
6 p. tagasi
PROJEKTIJUHT A-Kaabel OÜ
1
6 p. tagasi
PROJEKTIJUHT A-Kaabel OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki