Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718271

Pizzakokk-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Me otsime just sind, kuna sul on enrgiat ja tahtmist pitsasid valmistada ja klientidega suhelda ja soovid olla üks meist. Sa oled rõõmus ja sul on särav naeratus ja vajadusel saad hakkama võõrkeeles suhtlemisega.

Ootused kandidaadile

Sul on hea suhtlemis-ja iseseisvatöö oskus.

Sul on hea pingetaluvus ja oled kiire õppija.

Sa oled kohusetundlik.

Sul on hea eesti keele oskus ja kasuks tuleb inglise-ja vene keele valdamine.

Ettevõte pakub

Hea palk ja boonust läbimüügi pealt.

Väljaõpet,koolitusi ja kaasaegset töökeskkonda.

Töö graafiku alusel.

Erinevaid boonuseid.

Rõõmsaid ja toetavaid ülemusi.

Tööpakkumise number
#718271