https://www.cvkeskus.ee/422654

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422654

Tööpakkumise number

422654

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on ettevõtte tootmisüksuse mehitamine kvalifitseeritud ja motiveeritud töötajaskonnaga.
Personalispetsialisti töö katab järgmisi valdkondi: tootmise palga- ja motivatsioonisüsteemid; tootmispersonali värbamine ja uute töötajate sissejuhatamine ettevõtesse; töötajate dokumendihaldus; tööohutuse ja töötervishoiuga seonduv; töötajate koolitusvajaduse hindamine ja koolituste korraldamine; kontoripersonali, keskastme- ja valdkonnajuhtide värbamisprojektide assisteerimine; firma ürituste (suvepäevad, väljasõidud, kultuuriüritused ) väljamõtlemine ja korraldamine jm. personalivaldkonnaga seonduv.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega ning omab vähemalt paariaastast töökogemust lihttööjõu värbamisel tootmisettevõttes, kaubandusketis või personalirendifirmas. Tööks on vajalik hea vene ja eesti keele oskus ning inglise keele oskus suhtlustasandil. Kandideerima on oodatud nutikad, hea suhtlemisoskusega ja initsiatiivikad kandidaadid, kes soovivad kasvada ja areneda ning anda oma panust ettevõtte positiivsesse tööõhkkonda ja meeskonnavaimu.


Ettevõte pakub

Pakume tööle väärilist tasu ning edasiarengu võimalust edukas rahvusvahelises ettevõttes.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Greiner Group on sajandipikkuste traditsioonidega Austria pereettevõte, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine ning millel on 128 tootmisüksust ja müügiesindust üle kogu maailma. Greiner Packaging on kontserni plastikpakendite tootmisega tegelev haru, mis kuulub Euroopa juhtivate pakenditootjate hulka ning millel on 34 tootmisüksust erinevates Euroopa riikides. Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksus ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab 130 inimest. Vaata www.greiner-gpi.com .