Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213879

Tööpakkumise number

213879

Töö kirjeldus

25% tööajast
1) dokumenteerimine (toidu vastuvõtt - säilitamine; enesekontrolliplaani täitmine jms
2) Töö arvutiga:
Programmipõhiste kaupade liikumiste, koguste, keskmiste hindade ja summade (menüü, nõudelehed), perspektiivmenüüde koostamine ja toiduainete kaloraaži
2. toidu tehnoloogiliste kaartide ja perspektiivmenüüde koostamise ning toiduainete kaloraažide arvestuse süsteemi ja toiduainete inventeerimisvõrdlusandmeike tabeliste arvestuse pidamine,,toidupäeva raha arvestus.
3. Töö kokana köögis 75% tööajast

Nõudmised kandidaadile

Peakokk peab omama koka eriharidust, omama töökogemust peakokana.

Ettevõte pakub

head töökeskkonda
huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
püsivat töökohta

Lisainfo

Peakokk on direktori asetäitja majandusalal alluvuses.
Peakoka alluvuses on kokk ja abitööline
Tööaeg:
I vahetus 6.00 - 14.00
II vahetus 8.00 - 16.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 7150 EEK kuus

Lasteaed Päikene pakub koolieast noorematele lastele hoidu ja alushariduse omandamise võimalust. Õppe- ja kasvatustegevus toimub meil eesti keeles.

Lasteaed asub Pelgulinnas Stroomi metsa ja ranna vahetuses läheduses. Meil on looduslikult kaunis ja suur õueala, kus igale rühmale on eraldi mänguplats ning ühismängudeks väljakud, liikluskasvatuse õppeväljak ja kaks kaasaegset ronimiskompleksi.