Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200338

Peaadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaadministraatori igapäevaste tööülesaanete hulka kuulub klientide broneeringute kinnitamine (e-maili ja telefoni teel), tegevjuhi assisteerimine, töötajate töögraafikute koostamine ja täitmise jälgimine, jooksvate probleemide lahendamine, laoseisude jälgimine ja kaupade tellimine, klientide tervitamine (kohvi, üleriided) ja nende rahulolu tagamine kogu salongis viibitud aja jooksul lisaks muud igapäevased tööülesanded.
Peaadministraatori ülesandeks on olla salongi perenaine ja tagada igapäevane sujuv salongi töö tagamaks klientide rahulolu.

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem 2 aastane töökogemus teenindussektoris
  • Väga hea eesti, soome ja vene keele oskus
  • Inglise keele oskus tuleb kasuks
  • Soovitavalt võiks kandidaadil olla varasem meeskonna juhtimise kogemus
  • Täpsus ja kohusetunne
  • Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus
  • Valmisolek vahetustega tööks (kell 9.00-21.00)
  • Probleemide lahendamise oskus ja hea pingetaluvus
  • MS Office programmide tundmine (Word, Excel)

Ettevõte pakub

  • Väga head töökeskkonda kesklinnas asuvas uues salongis
  • Paindlikku töögraafikut
  • Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: 5089520

Tööpakkumise number
#200338

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 12000 - 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2010

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salong.
Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.

Vaata rohkem