Pärnu kaupluse tehnikaosakonna klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718313

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • klientide nõustamine, abistamine ja neile parimate lahenduste pakkumine kaupluse tehnikaosakonnas;
  • kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

  • omad varasemat kogemust tehniliste toodete valdkonnas või tunned  huvi antud valdkonna vastu (sanitaartehnika, tööriistad, kinnitusvahendid, elektrikaubad vms.);

  • Sul on valmisolek teenindamiseks ja suhtlemiseks;

  • oled kohusetundlik ja abivalmis;

  • arvutiga töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust;
  •  tööalast väljaõpet ja koolitusi;
  •  arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  •  tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#718313