Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714548

Pakume tööd KOKALE Saaremaa-Hiiumaa parvlaevade Take Off Pardarestos

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koka töö eesmärk on valmistada maitsvat ja tervislikku lõunasööki vastavalt menüüle ja retseptidele, pidades kinni ajast, tehnoloogiast ja kogustest.

Kokk mõtleb majanduslikult, hoiab oma töökoha puhtana, oskab planeerida enda aega. Hoiab kinni hügieenireeglitest ning täidab enesekontrolliplaani.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus kokana vähemlt 1 aasta

  • Kasuks tuleb meretööks vajaminevate dokumentide olemasolu: SOLAS, KRIIS, meremehe tervisetõend

  • Valmisolekut töötada graafiku alusel:
    1 või 2 nädalat tööl, 1 või 2 nädalat vaba

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil (nõutud)

Ettevõte pakub

  • Töö graafiku alusel: 1 nädal tööl 1 nädal vaba

  • Ametlik ja õigeaegne töötasu

  • Täiendav tervisekindlustus või soodustusi sportimiseks (Stebby)

  • Töönädalal tasuta toitlustus ja majutus

  • Ühisüritused

Tööpakkumise number
#714548

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2021

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaata rohkem