Pakendaja
Tööpakkumise number #725952

Pakendaja

EESTI LEIVATÖÖSTUS AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakendajatele, kelle ülesandeks on pagari- ja kondiitritoodete korrektne pakendamine, markeerimine ja ettevalmistamine väljastamiseks. Töö ei ole raske, õpetame kohapeal kõik selgeks.

Töökohad asuvad pakendusosakonnas või kondiitritsehhis. Pakendusosakonnas algab tööpäev kell 11.30 ning kondiitritsehhis kell 8. Töö toimub jooksva graafiku alusel ning tööpäeva pikkus võib olla kuni 12 tundi.

Ootused kandidaadile

Selleks, et meile kandideerida, ei pea olema eriharidust ega tootmiskogemust. Meile piisab, kui Sa oled kohusetundlik ja töökas, alati õigel ajal kohal ning lojaalne meeskonnaliige.

Pakume stabiilset tööd ja sissetulekut, väljaõpet ja tööriietust ning erinevaid omatöötaja soodustusi.

Lisainfo

AS Eesti Leivatööstus tänab kõiki kandideerijaid!
Vestlusvooru kutsumiseks võtame ühendust telefoni teel.

Tööpakkumise number
#725952

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2021
Kuulutus sisestati:
27. august 2021
Pakendaja Pakendaja

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.

Vaata rohkem

Pakendaja
Pakendaja