Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #720611

PAINUTUSPINGI OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Painutuspingi opereerimine ja sellega kaasnevad tööd.

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev töökogemus painutuspingil

  • oskad lugeda tehnilisi jooniseid

  • Sul on kogemus metallivaldkonnas

  • oled oma töös täpne ja kohusetundlik

  • Sul on hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu ja põnevaid firmaüritusi
  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet
  • tööd graafku alusel

                                          Töökoht asub Sauel

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011 CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#720611

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2021
Kuulutus sisestati:
3. august 2021

CV Keskuse kliendiks on aastast 2006 tegutsev Ferresto Laser OÜ, kes valmistab roostevabast terasest, alumiiniumist ja mustast metallist erilahenduslikke konstruktsioone. Suur osa toodangust jõuab Skandinaaviasse ja Lääne-Euroopasse, aga ka Põhja-Ameerika turule. Ettevõtte klientideks on erinevates valdkondades tegutsevad ehitusettevõtted, energiatööstus, masinaehituse ning meditsiinivaldkonna ettevõtted.
Ettevõttega saad tutvuda aadressil www.ferresto.ee

Vaata rohkem