Ostujuhi assistent
Bambona AS Tööpakkumine aegub 2 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Võtame Tallinna kontorisse tööle ostujuhi assistendi.

Kelle tööülesandeks on:

  • ostutellimuste koostamine
  • suhtlemine tarnijatega
  • transpordi korraldamine
  • ostutellimuste ja -arvete sisestamine ja kontroll
  • laovarude jälgimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • organiseerimisvõimet
  • väga head suhtlemisoskust
  • head inglise ja eesti keelt kõnes ja kirjas
  • Wordi ja Exceli head kasutusoskust
  • korrektsust, täpsust ja vastutustunnet

  • kasuks tuleb
    • vene keele oskus
    • eelnev kokkupuude logistikavaldkonnaga või erialane haridus
  • paindlikkus tööaja suhtes, sh võimalus töötada kaugtööna nädalavahetustel

Ettevõte pakub

  • töötulemustest sõltuvat  konkurentsivõimelist töötasu

  • vastutusrikast iseseisvat  tööd

Tööpakkumise number
#675042

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
5. november 2020
Ostujuhi assistent Ostujuhi assistent

Bambona AS

AS Bambona on 1994.aastal asutatud puu- ja köögiviljade impordi ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis omab ladu Tallinnas ja Tartus.

Vaata rohkem