Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719778

Ostu/ müügi assistent (Lihula)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aiamajade tootmisega  tegelev  ettevõte OÜ Vikträ otsib Lihulas oma meeskonda ostu/ müügi assistenti.

Ootused kandidaadile

Keeleoskused:

  • Eesti keel,
  • Vene keel,
  • kasuks tuleb Inglise keele oskus.

Arvutisoskused: MS Excel, MS Outlook

Ettevõte pakub

  • Palk  1300€ bruto + sõidukompensatsioon kokkuleppel

  • Väljaõpe kohapeal

Lisainfo

Töökoht: Vikträ OÜ, Parivere küla, Lääneranna vald 90228 Pärnu mk, Eesti.

CV ja motivatsioonikiri palun saata cv(at)viktra.ee peale

Tööpakkumise number
#719778