Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827198

Õhtune lisatöö puhastusteenindajale! (objekt asub Haabneemes)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Objekt asub Haabneeme piirkonnas, tööaeg E-N alates 18.00 ja L või P 08.00- 18.00, ca 2-4 h. Täpsemat infot saab koristustööde juhatajalt Anu telefonil 5853 1429.
    Peamised tööülesanded:

  • Kliendiala, kabinettide, puhkeruumide korrashoid;
  • Põrandate kuiv- ja niiskepuhastus;
  • Tolmu pühkimine vabadelt laua- ja riiulipindadelt, aknalaudadelt, juhtmekarbikutelt jne;
  • Sanitaarruumide puhastamine, paberihoidikute täitmine ja prügikastide tühjendamine

jne.

Ootused kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab:
- hoolikust ja täpsust;
- ausust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- puhtuse armastust ja mustuse märkamist.

Ettevõte pakub

- puhastusteenindaja esmast väljaõpet ja juhendamist;
- kaasaegseid töövahendeid;
- toredat meeskonda
- lisateenimise võimalust

Tööpakkumise number
#827198