Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733185

MÜÜJA toidukauba, alkoholi- ja jookide osakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toidukaupade, alkoholi jm.jookide müük, klientide abivalmis ja sõbralik teenindamine

  • Vajadusel kaupade ja hinnasiltide paigutamine kaubariiulitele

  • Inventuuride läbiviimine

  • Osakonnas korra ja puhtuse hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Eeliseks on varasem müügikogemus toidukaupade ja jookide osakondades

  • Ostjale orienteeritud, sõbralik ning abivalmis teenindus- ja suhtlemisoskus

  • Hea füüsiline vorm

  • Hea eesti keele oskus, vene keele oskus on eeliseks

  • Soov õppida ja omandada uusi teadmisi

Ettevõte pakub

Huvitavat ja dünaamilist tööd
Stabiilset palka ja sotsiaalseid garantiisid, pärast katseaega ettevõttesiseseid soodustusi
Arengu- ja koolitusvõimalusi

Lisainfo telefonil:+372 5300 3708
Võtame ühendust sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#733185