Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337374

Müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame koheselt tööle mandlimüüjaid Tallinna vanalinna.
Tegemist on välimüügiga.

Ootused kandidaadile

Eesti keele ja vene keele oskus vajalik.
Võtame tööle ainult täistööajaga müüjaid
Vastame AINULT fotoga CV-dele

Ettevõte pakub

Head kollektiivi ja head palka

Tööpakkumise number
#337374

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

Kas olete Vanalinnas jalutades märganud, et mõnus tunne täidab kõhu ja olete õnnelik ilma põhjuseta? - See on Maias Munk ja tema maagiline mandli arooom, mis tekitab heaolu, rõõmu ja rahulolu tunnet. Naeratavad kaunitarid keskaja riietes, valmistavad hästi lõhnavat hõrgutist iitsetes vaskpottidega varustatud vankrites. Innustades sellega möödaminejaid ja nende tähelapanu tõmmates. Nii nagu soolane Tallinna vanalinna mereõhk, kirikukellad ja kaugustesse laiuvad punased tornid, täidab Maia Munga maagiline mandli aroom Tallinna Vanalinna romantikaga ja selle magus vürtsikus võimaldab sukelduda salapärasesse keskaja atmosfääri.

Kui ka Sina tahad saada osa sellest maagiast ja romantikast, siis vaata meie tööpakkumist ja kandideeri kindlasti!

Vaata rohkem

Müüja