Müüja-konsultant (Keila Selveri KIKA kaupluses)
Tööpakkumise number #729504

KIKA EE OÜ
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!

Töötame graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- Hea eesti ja vene keele oskus (vähemalt B1 tasemel) - mõlemate keelte oskus on vajalik!;

- Loomade armastus;

- Oskus pakkuda välja parim lahendus meie klientidele.

- Valmisolek töötamiseks täistööajaga graafiku järgi.

- Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

- Sa saad põhjalikku väljaõppet ja tuge;

- Pakume Sulle ühisüritusi, oma töötaja soodustusi ja kindlustust. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

- Sul on võimalik teha karjääri;

- Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#729504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 850 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
13. september 2021
Müüja-konsultant (Keila Selveri KIKA kaupluses) Müüja-konsultant (Keila Selveri KIKA kaupluses)

KIKA EE OÜ

KIKA - suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis!
KIKA kauplustes on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus.

Vaata rohkem