Värsked tööpakkumised

MS Windows Server / SQL Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240416

Tööpakkumise number

240416

Töö kirjeldus

MS Windows Server platvormil põhinevate serverite administreerimine
MS SQL Server andmebaaside administreerimine ja arendus
Integratsioonitööd
Raportite koostamine
Tehnilise toe tagamine

Nõudmised kandidaadile

MS Windows Server 2003/2008 32/64bit sügav tundmine
MS SQL 2005/2008 32/64bit sügav tundmine
Microsoft SQL Server Analysis Services tundmine
MS SQL Reporting Services tundmine

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Head töökeskkonda
Enese teostamisvõimalusi ning koolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
27. september 2011

IP Kõnekeskuste OÜ on 2002. aastal loodud ettevõtte, mille põhitegevuseks on kontaktikeskustele tehniliste täislahenduste pakkumine. Meie põhiliseks koostööpartneriks kontaktikeskuse platvormi alal on maailma suurim äritarkvara tootja SAP AG ning põhiliseks tooteks on SAP Business Communications Management e. SAP BCM. Kontaktikeskuse lahendusi pakume täisteenusrendina. Kuna aga korraliku kõnekeskuse loomiseks ja tööshoidmiseks on vaja ka muid teenuseid ning ka tehnikat, siis pakub IPK veel lisaks: - Konsultatsiooni, mis võimaldab klientidel leida just nendele sobivaid lahendusi ning aitab kaasa äri sujuvale arenemisele. - Vajalikku riistvara. IPK tarnib kõnekeskuse käivituseks kogu vajamineva riistvara. Lisaks esindab Baltimaades profiseeria kõrvaklappide tootjat VXI Corp ning Saksamaa juhtivat VoIP telefonide tootjat SNOM Technology AG. - Süsteemi integratsiooniteenust, ühendades SAP BCM platvormi teiste kasutuses olevate süsteemidega. - Telefonisideteenust. IPK-l on Eestis telefoniteenuse osutamise litsents ning erinevad sidumised nii Eesti kui ka välismaiste sideoperaatoritega.