Metsa- ja põllumaa ostumaakler
Tööpakkumise number #831242

1
TM ENERGY OÜ
Jõgevamaa

Töö kirjeldus

Sinu tööülessanneteks saab olema:

  • Aktiivne suhtlemine telefoni teel ja digikanalite kasutamine
  • Olemasoleva kliendibaasi haldamine ja uute klientide leidmine
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine

Ootused kandidaadile

  • Suhtlemisjulgus
  • Hea eesti kõnekeele oskus
  • Positiivne ja lahendustele orienteeritud ellusuhtumine
  • Iseseisva töö ja enesejuhtimise oskus

Ettevõte pakub

  • Võimalust teenida väga motiveerivat töötasu

  • Koolitust töö käigus kohapeal

  • Hubast töökeskkonda ja väga head asukohta Põltsamaa keskklinnas aadressil Pärna 1

  • Nooruslikke ja toredaid kolleege

  • Tööaega E-N 08.00-17.00, tulemusliku töö korral R 08.00-15.00

  • Kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#831242

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
FARMIJUHATAJA Aravete Agro AS
4 p. tagasi
FARMIJUHATAJA Aravete Agro AS • Järvamaa
Järvamaa
3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus ARENDUSJUHT PÕLTSAMAA VALLAVALITSUS
ARENDUSJUHT PÕLTSAMAA VALLAVALITSUS • Jõgevamaa
Osaline kaugtöö võimalus
Jõgevamaa
HARVESTERI OPERAATOR COMBITRANS OÜ
Alates 2500 €/kuus
HARVESTERI OPERAATOR COMBITRANS OÜ • Eesti
Eesti
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus TEADUR Maaelu Teadmuskeskus
2100 - 2200 €/kuus
TEADUR Maaelu Teadmuskeskus • Jõgevamaa
Jõgevamaa
VIP 9
nädal tagasi
TOOTEESITLEJA Wihuri OÜ
9
TOOTEESITLEJA Wihuri OÜ • Eesti
Eesti
Vaatan kõiki