2023-08-23 14:48:55

Mercantile AS

http://www.mercantile.ee

Tööpakkuja tutvustus

Mercantile AS on osa rahvusvahelisest Örum AB Oy kontsernist. Örum AB OY enamusosalus kuulub pea 100-aastase ajalooga Soome perefirmale ja vähemusosaluse soetas 2023 suvehakul rahvusvahelise haardega Autoparts United OÜ.

Kontserni 2022.aasta käive oli 65 miljonit eurot ja keskmine töötajate arv 218. Mercantile AS 2022.aasta käive oli 10 miljonit eurot ja keskmine töötajate arv 43.

Mercantile AS on Eesti üks vanimaid ning suurimaid autovaruosade hulgimüüjaid. Tegutseme juba 1990. aastast, mis tähendab rohkem, kui 30. aastat väärtuslikku kogemust ja oma klientide rataste pöörlemas hoidmist.

Mercantile AS missiooniks on hoida rattad pöörlemas! Selleks oleme jõuliselt uuendamas oma tegevusmudelit tagamaks kiiresti muutuvas valdkonnas juhtpositsiooni ka tulevikus. Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kes aitavad meil kasvada ning olla eeskujuks kogu valdkonnas uuenduslike klienditeeninduspõhimõtete juurutamisel.

Mercantile AS hoolib oma töötajatest väga ja panustab nende heaolusse ja paindlikku era- ja tööelu ühildamisse. 2022.a pälvis Mercantile AS MTÜ Targa Töö Ühing poolt väljaantava „Kaugtöö Tegija“ märgise ja 2023.a lisati Mercantile AS Eesti Kaitseväe poolt koostatud „Riigikaitset toetavate tööandjate“ loetellu, sest Mercantile AS toetab oma töötajate osalemist reservõppustel säilitades nende keskmine sissetulek.

Mercantile AS kontor, pealadu ja kaubaväljastuspunkt asuvad Tallinna piiril Jälgimäel. Piirkondlikud esindused asuvad Pärnus ja Tartus.

Mercantile AS tööpakkumised