Matemaatikaõpetaja
Tööpakkumise number #718372

Kehra Gümnaasium
Kehra, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • matemaatika õpetamine põhikooliastmes.

Ootused kandidaadile

  • Omab vastavat kvalifikatsiooni (võib olla omandamisel)

  • Väärtustab koostööd

  • Väga hea suhtleja ja empaatiline

  • Kohusetundlik

  • Kasuks tuleb: positiivne ellusuhtumine, Innovaatilisus (loovus), varasem sarnane töökogemus

  • Soov toetada lapsi

  • Empaatiavõime

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Rõõmsameelset ja toetavat meeskonda

  • Enesetäiendamist

Tööpakkumise number
#718372