Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732647

Maakler

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine ja haldamine
  • Müük ja läbirääkimised
  • Suhtlus erinevate ametkondadega

Ootused kandidaadile

  • 2 aastane kogemus otsemüügis või kinnisvara valdkonnas

  • Suurepärane tööeetika ja õppimisvõime

  • Hea suhtlemis- ja probleemide lahendamise oskus

  • Meeskonnamängija

  • Võitja mindset

Ettevõte pakub

  • Põhitasu 1300 EUR (BRUTO)

  • Väga hea tulemustasu

  • Preemiad

  • Töö ägedas ja  motiveeritud keskkonnas

  • Väljaõpet

  • Mentorlust

  • Arenguvõimalusi kiirelt arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#732647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 4000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
24. september 2021

SmartBroker on ettevõte, mis tegeleb kinnisvara ja kruntide ostmise, vahendamise, haldamise ning arendamisega. Seoses ettevõtte kiire kasvu ja laienemisega, otsime enda kollektiivi uusi, teotahtelisi inimesi.

Vaata rohkem

Maakler