AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Lingalaid OÜ

Maarja-Magdaleena küla, Tartu vald, Tartumaa
http://www.lingalaid.ee

Tööpakkuja tutvustus

OÜ LINGALAID on 2007 aastal asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud komposiitmaterjalidest toodete valmistamisele ning Eesti Veeteede Ameti poolt tunnustatud kui väikelaevade ehitaja ja katsetaja.

Täna võimaldavad meeskonna laialdased kogemused, kõrge erialane kompetents, ligi 2000 ruutmeetrit tootmispinda ja kaasaegne tehnoloogia meil osutada täisteenust modelleerimisest kuni suuremahuliste seeriapartiide valmistamiseni.

Tagamaks toodangu kindlat kvaliteeti ja vastavust kliendi ootustele rakendame oma töös rahvusvahelisele standardile ISO 9001:2015 kohast kvaliteedijuhtimissüsteemi. Samuti teeme koostööd TalTech Väikelaevaehituse Kompetentsikeskusega ning oleme Eesti Meretööstuse Liidu tegevliikmeks.

Keskkonnasõbraliku ettevõttena järgib Lingalaid standardi ISO 14001:2015 nõudeid, kasutades töömeetodeid, mis hoiaksid ära saastatust ja tagaksid meile kõigile puhtama elukeskkonna tulevikus.

Meie põhiväärtusteks on usaldusväärsus, areng, keskkonnateadlikus, paindlikus ja ühtehoidmine. Töötame koos ja hea tundega.

Ettevõttest

Vaatamised
1 712
Töötajate arv
15
Asukoht
Tartu vald, Tartumaa

Asukoht

Lingalaid OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit