Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733276

Laotöötaja-kuller

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaubaautode maha- ja peale laadimine

  • Kaupade sorteerimine ja komplekteerimine

  • Kaupade inventeerimine, sildistamine, markeerimine, jms.

  • Lao üldine korrahoid

  • Osalise ajaga kapade kohale toimetamine eraklientidele

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vorm

  • B-kategooria juhiload

  • Varasem töökogemus laotöö vallas

  • Hea pingetaluvus

  • Täpsus ja kohusetundlikkus

  • Hea meeskonnaliige

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööaeg 8.30-16.30

  • Kaasaegsed töötingimused, soe ja puhas ladu

  • Meeldiv kollektiiv

  • Konkurentsivõimeline töötasu, netopalk alates 1200.

  • Töökoht asub uues ladude kompleksis Kõrtsi tee 9 Lehmja küla

Tööpakkumise number
#733276