2023-08-23 14:48:55

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma kollektiivi uut Töödejuhataja / Objektijuhti. Sinu põhilisteks tööülesanneteks on tööde juhtimine objektidel. Tööde teostamiseks vajalike materjalide ja töövahendite planeerimine ning tagamine objektidel.

Ootused kandidaadile

• Sul on vähemalt keskharidus
• Kohustetunne ja nõudlikkus kvaliteedi osas
• Sulle meeldib olla kaasatud ettevõtte arengutegevustes ning oled valmis kaasa rääkima
• Sul on hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• Valdad väga heal tasemel eesti keelt, Sul on suhtluse tasemel vene keele ja inglise keele oskus
• Oled positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud, sihikindel, töökas ning oskad töötada iseseisvalt
• Sul on B kategooria juhiload

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes. Meie pakume omaltpoolt kindlasti huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Lisainfo

Tööle asumise aeg: kevad 2016