2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant rattakauplusesse

CVKeskus.ee klient
1100 - 1900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime Tallinnas asuvasse ProShop Ratta- ja Spordikauplusesse juurde tegusat ja säravat müügimeest.

Ootused kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA kui ...
- Sul on kirg rattasõidu vastu ja eriti hea, kui tunned rattakomponente (sh ketid, kassetid)
- Sa pead lugu liikuvast eluviisist ja soovid üha rohkem inimesi rattasõiduga nakatada
- Sa oled pühendunud, töökas, korrektne ja meeskonnatööle orienteeritud
- Sa oled abivalmis, positiivse ellusuhtumisega ja avatud suhtleja
- Sul on väga hea eesti keele oskus ja valdad inglise ning vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME ...
- mitmekülgset tööd ja arenguvõimalusi
- paindlikku tööaega (vastavalt graafikule) ja garanteeritud vabu päevi riigipühade ajal
- firmasiseseid soodustusi ja tuge rattasõidu harrastamiseks
- kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda, seotust Pro Jalgratturite Klubiga (www.proklubi.ee)
- tulemustest sõltuvat töötasu, mis jääb täistööajal vahemikku 1100 - 1900 (bruto)

Töö asukoht: Tallinn Pärnu mnt 139e/1 (ca 220m2 müügi- ja teeninduspinda)