2023-08-23 14:48:55

Hooldekodu juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda hooldekodu juhatajat

Ootused kandidaadile

• Sul on kõrgharidus.
• Tunned sotsiaalvaldkonda ja omad teadmisi hooldustööst.
• Omad juhtimiskogemust.
• Pead oluliseks meeskonnatööd.
• Valdad eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt.
• Oled empaatiline ja hea suhtleja.
• Austad inimesi ja tema põhiõigusi.
• Oskad kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, arvutiprogramme ja andmebaase.
• Orienteerud oma töövaldkonda puudutavas seadusandluses.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

• Töökohta kaasaegses töökeskkonnas.
• Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus.
• Erialaseid ja motiveerivaid koolitusi.
• Toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: oktoober 2015

Kandideerimiseks saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile riina(at)haigla.ee, märgusõnaga "hooldekodu juhataja" või kandideeri läbi CV Keskuse.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõpppedes.
Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.