2023-08-23 14:48:55

E-kaubanduse müügispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime müügimeeskonnaga liituma e-kaubanduse müügispetsialisti. Sinu peamiseks ülesandeks saab olema müük ja analüüs uutes müügiplatvormides (nt eBay, Amazon)

Mida sa tegema hakkad?

  • Müügiplatvormide tingimuste ja nõudmistega kurssi viimine ning kursis püsimine. Nende teadmiste kaardistamine ning teistele osakondadele edasi kommunikeerimine
  • Müükide analüüs ning uute toodete lisamise planeerimine
  • Müügiplatvormidega koostöö võimaluste kaardistamine ning kampaaniate koordineerimine
  • Müükide korrektne kajastamine ning ülevaadete andmine

Ootused kandidaadile

  • Oled analüüsivõimeline - sinu kanda jääb müügikanalite analüüs ja uute võimaluste realiseerimine
  • Oled algatusvõimeline — sul on võime probleemide nägemise asemel proaktiivselt lahendusi pakkuda
  • Oled usaldusväärne — lubadused peavad vett ning tähtajaks lubatud asjad teed ära
  • Sul on hea tehniline arusaamine — soov aru saada, kuidas asjad töötavad ning oskus tehniliste lahenduste toimimine endale selgeks teha
  • Oled tulemustele orienteeritud —  sul on janu teha asju ära ja vallutada kvartal kvartali järel suuremaid mägesid
  • Sul on väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • MS Exceli suurepärane valdamine — vlookup, xlookup ja index match on sinu jaoks beginners level

Kasuks tuleb:

  • Varasem kokkupuude ja teadmised e-kaubandusest
  • Arusaamine EU maksusüsteemidest (VAT Marginal, käibemaksu raporteerimine jms)
  • Saksa keele oskus

  • Hoolitseme sinu vaimse heaolu ja füüsilise tervise eest. Toetades sportimist ja võimaldades töö- ja eraelu tasakaalu
  • Teeme põnevaid tiimiüritusi ja üle ettevõtte ühisüritusi
  • Meil on suurepärased ja toetavad kolleegid, kellega koos õppida, kasvada ja areneda
  • Sul on võimalus olla oma töös ilma piirideta ja leida ise viise parimate tulemuste saavutamiseks
  • Hübriidtöö võimalust