2023-08-23 14:48:55

Värbamisekonsultant

CVKeskus.ee klient

Job Description

Briko on ehitusvaldkonnale spetsialiseerunud tööjõuvahendus ettevüte, mis on vahendanud töötjaid ehitusobjektidele alatest 2006 aastast. Meie kaudu leiavad tööd åldehitajad, pinnase ja keskonnatehnika spetsialistid, elektrikud ja muud spetsialistid ehitusalale.

Seoses tegevuse olulise laienemisega otsime oma meeskonda energilist värbamisekonsultanti.

Värbamiskonsultandina vastutad uute töötajate värbamise eest terviklikuna.

Sinu põhilised tööülesanded:

- Kandideerimis avalduste läbivaatamine
- töövestlused kandidaatidega
- olemasolevate töötajatega suhtlemine

Requirements

Nõudmised kandidaadile:

- väga hea soome ja eesti keele oskus
- kogemust töötajate värbamisel
- laialdasi ehitusalaseid teadmisi
- head pingetaluvust
- analüüsivõimet
- elementaarset arvuti kasutamis oskust
- systemaatilisust oma töös

Kasuks tuleb:

- inglise ja vene keele oskus
- ehitusalane haridus
- töökogemus ehitusalalt
- eelnev töökogemus värbajana

Company offers

Pakume sulle väljakutsete rohket ja huvitavat tööd järjest kasvaval tegevusalal. Meie kontor asub Lauttasaares, Helsingi keslinnas heade transpordiühenduste lähedal.

Juhul kui oled huvitatud antud tööst ja tunned, et vastad kõigile nõudmistele siis kandideeri hiljemalt 1.7.2016 saates CV ja kaaskiri tommi.hamalainen(a)briko.fi

NB! Kadideerimis avaldus peab olema kirjutatud soome keeles.

Lisainfot töö kohta:
Tommi Hämäläinen
Tegevjuht
+358 44 0544 036