2023-08-23 14:48:55

Töötlemisseadme operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arengu ja töömahu kasvuga otsime oma meeskonda töötlemisseadmete operaatorit.

Sinu peamiseks tööülesandeks on tootmisliini seadistamine vastavalt joonistele ja seadistamise juhendile ning osalemine tootmisprotsessis.

  • Töö on vahetustega
  • Töö asukoht on Tabasalu

Ootused kandidaadile

  • Sa oled kohusetundlik ja täpne
  • Sul on tehniline taip ja Sa oled loogilise mõtlemisega
  • Sul on soov tööd teha, ennast täiendada ja seeläbi anda oma panus tootmisse
  • Sinu jaoks on oluline tehtud töö kvaliteet
  • Sa oled positiivse ellusuhtumisega
  • Kasuks tuleb varasem kogemus  trükitööstuses ja/või pakenditööstuses

Ettevõte pakub

  • Meil on head töötingimused ja sõbralik meeskond
  • Me tagame korraliku väljaõppe ja pakume ettevõttesisest arenguvõimalust
  • Meie töötajatel on konkurentsivõimeline töötasu
  • Me pakume oma töötajatele sporditoetust

Lisainfo

Lisaküsimuste puhul palun saada e-mail:
tabasalu(ät)graphicpkg.com või helista 6032273
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.