2023-08-23 14:48:55

Õpetaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Tapal Valgejõe õppekeskuses oma meeskonda

KLASSIÕPETAJAT (koormus 1,0).

Kui Sa armastad lapsi, õpetamist ja õppimist, ning kui tunned endas valmisolekut panustada just erilist hoolt ja tähelepanu vajavate noorte kasvamisse, siis ootame Sind liituma meie kooliperega. Meie koolis saad õpetamisele läheneda õpilase individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Ootused kandidaadile

  • oled valmis edendama meie õpilaste ainealaseid teadmisi ja oskusi
  • tahad töötada koostöises ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas
  • oled heade suhtlemisoskustega, lahendustele orienteeritud, positiivne ning jagad meie väärtusi.

Hea, kui omad õpetaja kvalifikatsiooni ning eripedagoogilist kompetentsi tööks erituge vajavate õpilastega. Kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Omalt poolt pakume võimalust töötada ja areneda koos toetava meeskonnaga, tänapäevaseid töötingimusi, tervislike ja sportlike eluviiside toetamist.

Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel, täpne kuupäev kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 57 888 771.