Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731590

Lamekatuste ehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • organiseerib materjalide tarne ja tõstmise objektile

  • objektil teostatavate tööde läbiviimine, kontroll

  • suhtlus lepingupartneriga, osalemine töömaa koosolekutel

  • ehitusdokumentatsiooni täitmine, allkirjastamine

  • eelarvete ja pakkumiste  koostamine

  • kulude analüüs

Ootused kandidaadile

  • ehituskogemus, kutse ehitusvaldkonnas

  • hea füüsiline vorm, pingetaluvus

  • ehitusjooniste lugemise oskus

  • AutoCad  laadsete programmide kasutamise oskus tuleb kasuks

  • isikliku auto olemasolu, B kategooria load

Ettevõte pakub

  • aastaringset tööd

  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#731590