2023-08-23 14:48:55

LADUKS OÜ

http://www.laduks.ee

Tööpakkuja tutvustus

Laduks OÜ on 2011. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille tegevusalaks on erinevate tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete müük, paigaldus ning hilisem järelhooldus.
Ettevõtte töötajad omavad valdkonnas pikaajalist töökogemust, mille jooksul on tehtud mitmeid suurprojekte Eestis ning puutunud kokku erinevate toodetega ja tootjatega antud sektoris

Laduks OÜ on teostanud erinevaid projekte kõigis Eesti maakondades ning ka Lätis, Soomes, Rootsis, Taanis, Ahvenamaal, Venemaal, Valgevenes ja Kasahstanis. Ettevõtte põhituruks on Eesti ning klientideks peamiselt Eesti ehitusfirmad ning tööstusettevõtted, samas tehakse koostööd ka eraisikutega – eesmärgiks on pakkuda kõigile klientidele parimat tuge ostuprotsessi käigus, ehitusprotsessi jooksul ning kvaliteetset ja kiiret järelhooldust.

Pakume täisteenust – alustades konsultatsioonist ostuprotsessi käigus, tööde juhtimist projekti ehitus- ja paigaldustööde käigus ning hilisemat hooldus- ja remontteenust üle Eesti. Paljude klientidega on sõlmitud korralised hoolduslepingud, mille raames Laduks OÜ hooldustehnikud regulaarselt hooldavad paigaldatud tooteid, mis tõstab toodete kasutusmugavust ja turvalisust ning pikendab toodete eluiga.

LADUKS OÜ tööpakkumised