2023-08-23 14:48:55

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tegusat kolleegi, kes:

-tunneb ennast kindlalt nii probleemide ennetamises kui ka nende lahendamises, suutes pakkuda häid ideid kvaliteedi tõstmiseks

-suudab kaasa rääkida tehnoloogia, pooltoodete ja valmistoodete kvaliteediga seotud teemades

-viib läbi igapäevast kvaliteedikontrolli

-oskab luua ja kaasajastada toiduohutusega seonduvat dokumentatsiooni

-suhtleb tulemuslikult nii kolleegidega kui ka partneritega väljastpoolt ettevõtet

-orienteerub toiduainetööstuse laiapõhjalises maailmas

-saab hakkama suhtlemises nii eesti kui vene keeles.

Ootused kandidaadile

Kandideerijalt ootame süsteemsust, oskust tegeleda paralleelselt nii operatiivsete kui ka strateegiliste küsimustega, analüüsivõimet ja sihikindlust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

-Sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat kollektiivi

-Tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse    inimest ja tema tööd

-Tänapäevaseid töötingimusi

-Väljaõpet ja täiendkoolitust

-Erinevaid ettevõtte soodustusi