Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733363

Kõnekeskuse konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • iluhoolduste aegade kokkuleppimine telefoni teel

  • klientide nõustamine meie poolt pakutavate hoolduste ja kosmeetikatoodete osas

  • kliendikontaktide sisestamine ja andmebaasi haldamine

Ootused kandidaadile

  • valmisolekut intensiivseks telefonisuhtluseks
  • head eesti keele oskust
  • head suhtlemisoskust
  • tulemusetele orienteeritust, ausust ja korrektsust
  • kasuks tuleb vene keele oskus
  • Rõõmsameelsus on meil igati hinnatud!

Ettevõte pakub

  • stabiilset töösuhet töölepingu alusel
  • osalise koormusega tööd (0,5 kohta) graafiku alusel kahes vahetuses
  • väljaõpet ning täiendkoolitusi
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • ilusat töökeskkonda Tallinna kesklinnas
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • palka koos tulemustasuga vahemikus 450 – 650 eurot

Tööpakkumise number
#733363

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 450 - 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
28. september 2021

Meie ilukliinik pakub luksusklassi aparaadihooldusi ja kõrgkvaliteetseid vananemisvasteseid tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha süvahooldamiseks ning noorendamiseks.
Meie eesmärgiks on pakkuda parimat teenindust Eestis, seega töötame pidevalt selle nimel, et leida parimaid omaala spetsialiste.

Oleme tegutsenud Eesti turul üle seitsme aasta.
Meie ettevõttes töötab 50 inimest.

Vaata rohkem