Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199588

Kommunikatsiooni projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja eesmärk:

  • RMK tuntuse suurendamine vene sihtrühma seas, sh riigimetsas olevate matkaradade, teabepunktide jms tajutava seose tugevdamine RMKga;
  • metsandusteadlikkuse üldine suurendamine ja metsanduse maine parandamine;
  • loodusteadlikkuse ja -hoidlikkuse suurendamine, looduses käitumise kujundamine.

Peamised tööülesanded:
  • venekeelsele auditooriumile suunatud tegevuskava elluviimine (meediasuhted, üritused, kampaaniad, koostööprojektid);
  • RMK ametlike infokandjate venekeelsete versioonide planeerimine ja teostus: RMK kodulehekülg, trükised, pressiteated.

Ootused kandidaadile

Parimal kandidaadil on:

  • kõrgharidus (eelistatud suhtekorraldus/ajakirjandus; turundus/majandus);
  • töökogemus kommunikatsiooni, meedia või turunduse alal vähemalt 3 aastat, lisaks projektijuhtimise kogemus;
  • loomingulisust, algatusvõimet ja koostööle orienteeritud tööstiil;
  • korrektne väljendusoskus nii sõnas kui kirjas, nii eesti kui vene keeles;
  • autojuhiload ja auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

RMK pakub:

  • tähtajalist töölepingut pikkusega 1 aasta (võimalusel pikendatakse);
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ja sõbralikus kollektiivis;
  • motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja elulookirjeldus hiljemalt esmaspäevaks, 21. juuniks 2010 märksõnaga ’Kommunikatsioon’. Lisainfo tel: 676 7663.

Tööpakkumise number
#199588