Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826369
Veebipõhine värbamine

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Argentiina restoran pakub tööd kokale.
Meie restoranide peakokk Hanno Kuul ootab oma meeskonda kokka, kes tunneb kirge roogade valmistamise vastu ning soovib pakkuda meie külastajatele parimat emotsiooni ja kvaliteeti.

Töö kirjeldus:
* Toitude valmistamine ja serveerimine vastavalt menüüle ning standarditele;
* Menüü ja tooraine põhjalik tundmine;
* Kiire ja iseseisev töötamine;
* Tööruumide ja töövahendite puhtuse ja korrashoiu tagamine;
* Töötamine graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

* Varasem töökogemus kokana;
* Valmidus iseseisvaks tööks;
* Positiivne hoiak ja hea pingetaluvus;
* Avatud meel uuendustele;
* Õpihimu ja initsiatiiv;
* Täpsus, ausus, korrektsus, kiirus, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

* Ainulaadset töökogemust liharestoranis;

* Arenemise ja karjäärivõimalusi peakokk Hanno Kuuli käe all;

* Konkurentsivõimelist töötasu;

* Ettevõtte siseseid soodustusi;

* Tasuta parkimine;

* Tasuta toitlustamist;

* Ägedat meeskonda ja ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#826369
Kokk