Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235713

Tööpakkumise number

235713

Töö kirjeldus

liha ettevalmistamine kasutamiseks;
liha ja kala pooltoodete valmistamine vastavalt tellimusele ja etteantud retseptile;
lihatellimuste väljaarvutamine, laole esitamine, tööpäeva planeerimine;
liharoogade valmistamine;
enesekontrolli nõuete täitmine oma töölõigus.

Nõudmised kandidaadile

koka eriharidus;
eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat, kasuks tuleb töökogemus lihakokana;
eesti keele oskus heal tasemel;
vene keele oskus suhtlustasmel;
iseseisvus, kiirus, töökus;
valmisolek töötada temp. +10°C juures

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja toredat töökollektiivi;
ettevõttepoolseid soodustusi ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Töökoht: Tänssilma teenindusköök, Jälgimäe tee 14, Saku vald, Harjumaa (ühistransport:buss nr 18)
Tööaeg: pikk ja lühike nädal, 07.00/08.00 - 19.00/20.00.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2011
Kuulutus sisestati:
9. august 2011

Fazer Food alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega, kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega ja kulinaartoodete valmistamisega modernses Tänassilma Teenindusköögis. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust ehk peoteenindust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus.