Värsked tööpakkumised

Kokk / Abikokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457457

Tööpakkumise number

457457

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded :

-teiste kokkade abistamine köögis ( hommikusöök, buffee, alacarte )
-ettevalmistuste tegemine,
-hommikusöögi lisandite valmis panek,
-peie/sünnipäevalaudade eelroogade ettevalmistus,
-köögi korrashoid
-vajadusel asendama puhkusel olevat töötajat

Nõudmised kandidaadile

-eesti keele oskus väga heal tasemel ( kasuks tuleb ka vene keele oskus )
-baasteadmised kokandusest
-oskus järgida juhiseid ja ajast kinni pidamine
-hea pingetaluvust,
-puhtuse armastaja,
-eelnev töökogemus tuleb kasuks
-tervisetõend ja hügieenikoolituse sertifikaadi olemasolu

Ettevõte pakub

Sõbralikku meeskonda
Mitmekesist tööd
Paindliku töögraafikut
Majutus võimalust
Ettevõtte siseseid soodustusi

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2017

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.