Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731065

KLIENDITUGI Denim Dreami E-poodi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU PEAMISTEKS TÖÖÜLESANNETEKS SAAB

  • Klienditoe haldamine e-kirja ja telefoni teel eesti ja vene keeles.
  • E-poe tellimuste komplekteerimine.
  • Pildistamisele saabuvate toodete vastuvõtmine ja pildistamiseks ette-valmistamine.
  • Pildistatud toodete ja tagastuste pakkimine.
  • Fotograafide assisteerimine.
  • Sujuv koostöö kogu e-poe tiimiga, et saavutada ühiseid eesmärke.

Ootused kandidaadile

  • armastad inimestega suhtlemist
  • sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti ja vene keeles (kasuks tuleb soome keele oskus)
  • oled viisakas, kohusetundlik ja korrektne
  • soovid töötada, kasvada ja areneda koos meiega mainekas Denim Dream kauplusteketis.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
- meeldivat kollektiivi
- kohapealset väljaõpet
- kaasaegset töökeskkonda
- ettevõtte soodustusi
- töötasu 900 eur/bruto

NB! Tööpäevad on esmaspäevast reedeni kokkulepitud graafiku alusel vahetustega maksimaalselt kuni kella 19ni (hommikused ja õhtused vahetused).

Tööpakkumise number
#731065

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
17. september 2021

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Vaata rohkem