Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #728846

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine ja lahenduste leidmine elektrimaterjalide valikul

  • hinnapakkumiste koostamine

  • müügiplaanide täitmine

  • müügisaali väljapanek ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus

  • arvuti kasutamisoskus

  • professionaalne klienditeenindus ja hea suhtlemisoskus

  • valmisolek ametialaseks enesetäiendamiseks ja koolitusteks

  • head eesti keele oskust kõnes ja kirjas (kasuks tuleb vene ja inglisekeel)

  • eelnev müügitöö kogemus

  • huvitavat ja mitmekesist tööd ja eneseteostust kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis

  • teadmistest, oskustest ning töötulemustest

  • sõltuvat töötasu

  • koolitus- ja arenguvõimalusi, professionaalseid ja toetavaid kolleege

  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes ja võimalust anda nõu töö paremaks korraldamiseks

  • ettevõttesiseseid soodustusi sh. sporditoetust

  • võimalust osaleda erinevatel koosviibimistel (nt. suvepäevad, talvepäevad, jõulupidu jne.)

  • tunnustust heade töötulemuste eest ja meelespidamist tähtpäevadel

Tööpakkumise number
#728846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
9. september 2021

Energo Veritas OÜ on elektrimaterjalide ja -seadmete müügiettevõte. Üle 10 aastase valdkonna kogemustega inimesed on koondatud ühtseks meeskonnaks, kes oskavad ja tahavad pakkuda klientidele jätkusuutlikke terviklahendusi valguse, elektri- ja telekommunikatsioonivõrkude ehituse valdkonnas. Oleme kliendikeskne, tehniliselt kompetentne ja turuvajadusi arvestav ettevõte.

Vaata rohkem