2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse meeskonda särasilmset klienditeenindajat, kelle peamiseks tööks on klientide teenindamine Confido Meditsiinikeskuses (Veerenni 51, Veerenni 53) või Tallinna kiirkliinikutes kohapeal ning vahel ka e-posti teel.

Ootused kandidaadile

Kui Sa tunned, et hea klienditeenindus on Sinu kirg ning Sa soovid kuuluda positiivsesse ja kiirelt arenevasse meeskonda, kes muudab klientide päeva paremaks, siis tule ja ühine meiega!

Ootame Sinult varasemat kogemust klienditeenindajana, head suhtlemisoskust, positiivset suhtumist ja lisaks eesti keelele ka inglise ning vene keele oskust suhtlustasandil.

Pakume Sulle töötasu, mis väärtustab Sind ja Sinu panust, suurepärast tervisekindlustust, teotahtelist meeskonda ning toetavat suhtumist Eesti meditsiinivaldkonna tippude poolt. Sinu tulevane töö muudab klientide päeva paremaks, sest meil on aega aidata.

Töö toimub graafiku alusel Tallinnas.